1. sat |
8:00-8:45 |
13:30-14:15 |
2. sat |
8:50-9:35 |
14:20-15:05 |
3. sat |
9:45-10:30 |
15:15-16:00 |
4. sat |
10:40-11:25 |
16:05-16:50 |
5. sat |
11:30-12:15 |
16:55-17:40 |
6. sat |
12:20-13:05 |
17:45-18:30 |
RASPORED INFORMACIJA ZA 2022./2023.
RASPORED INFORMACIJA UČITELJA – NEPARNA SMJENA
IME I PREZIME |
DAN |
SAT |
NAPOMENA |
Nada Stojanović |
srijeda |
4. sat |
Neparna smjena |
Sarita Mišir |
četvrtak |
5.sat |
|
Svjetlana Grujić |
ponedjeljak |
4. sat |
Obje smjene |
Helena Ivičin |
srijeda |
3. sat |
Neparna smjena |
Sonja Jakobfi |
petak |
4. sat |
|
Silvana Bošnjak |
Srijeda |
2. sat |
|
Vesna Rakić |
Ponedjeljak |
5.sat |
Uvijek u jutarnjoj smjeni |
Ivana Hannich/ Ema Šumiga |
Srijeda |
3.sat |
|
Mirta Pilić |
petak |
4.sat |
|
Melita Lesić |
petak |
2.sat |
|
Blaženka Franjić |
utorak |
4.sat |
|
Andrea Lendrec |
utorak |
6.sat |
|
Selina Geli |
petak |
2.sat |
|
Ivona Kučuk |
četvrtak |
3.sat |
|
Ljerka Đerfi |
četvrtak |
5.sat |
|
Mirela Elveđi |
ponedjeljak |
5. sat |
Uvijek ujutro |
Ria Grujić |
četvrtak |
2.sat |
|
Vedran Gajski |
utorak |
2.sat |
|
Anita Frančešević |
srijeda |
5. sat |
Neparna smjena |
Brigitta Jager |
srijeda |
3.sat |
Uvijek ujutro |
Ivana Kostadinović |
srijeda |
2. sat |
|
Aleksej Gojsović |
|
|
|
Danijela Zelić/ Marijana Došen |
petak |
3.sat |
Parna smjena |
Tanja Babić/ Nataša Nadoveza |
petak |
5. sat |
11:30-12:15 (neparni ujutro) 16:55-17:40 (parni ujutro) |
|
|
|
|
Vlasta Kajtar |
utorak |
2.sat |
Obje smjene |
Josip Klaić |
utorak |
3. sat |
|
Nataša Solina |
utorak |
3.sat |
uvijek ujutro |
Saša Musa |
utorak |
5.sat |
Obje smjene |
RASPORED INFORMACIJA UČITELJA – PARNA SMJENA
IME I PREZIME |
DAN |
SAT |
NAPOMENA |
Ines Banek |
utorak |
3.sat |
|
Nenad Novak |
Ponedjeljak |
1, sat |
|
Martina Mikulić |
petak |
4. sat |
|
Samanta Velemirović |
srijeda |
2. sat |
U smjeni neparnih r. |
Brigita Mihajlović |
četvrtak |
5.sat |
|
Zdenka Kvesić |
ponedjeljak |
3. sat |
U obje smjene |
Robert Zgrablić |
ponedjeljak |
5. sat |
U smjeni neparnih r. |
Paula Tisaj |
srijeda |
5. sat |
U smjeni parnih |
Zdenka Baković |
utorak |
4.sat |
U smjeni parnih |
Ankica Vujaklija |
četvrtak |
4.sat |
Uvijek ujutro |
|
|
|
|
Ana Rabbi |
utorak |
4.sat |
|
Martina Bošković |
četvrtak |
4.sat |
U smjeni neparnih r. |
Jasna Zorić |
srijeda |
4.sat |
|
Željana Ristić |
srijeda |
3. sat (4. redovni) |
10:40-11:25 |
Josip Blekić |
petak |
4. sat (5. Redovni) |
11.30 - 12.15 |
Sanela Dropulić |
utorak |
5.sat (6.redovni) |
12:20-13:05 |
Senka Žigić Leljak |
Petak |
4. sat |
ujutro |
Manda Kiš |
petak |
5.sat |
Uvijek ujutro |
Svjetlana Babić |
Utorak |
3.sat |
Uvijek ujutro |
Doroteja Ivandija |
Utorak |
3.sat |
|
Vladimir Bukalo |
Srijeda |
7.sat |
Uvijek ujutro |
Ana Babić |
Ponedjeljak |
11:30 – 12:15 |
Uvijek ujutro |
RAZREDNICI U 2022./2023.
Razredna nastava
1.a - Ivona Kučuk
1.b - Ria Grujić
1.c - Vedran Gajski
2.a - Silvana Bošnjak
2.b - Vesna Rakić
2.c - Ema Šumiga
3.a - Mirela Elveđi
3.b - Melita Lesić
3.c - Ljerka Đerfi
3.d - Mirta Pilić
4.a - Blaženka Franjić
4.b - Andrea Lendrec
4.c - Selina Geli
Predmetna nastava
5.a - Nada Stojanović
5.b - Ivana Kostadinović
5.c - Sonja Jakobfi
6.a - Ana Rabbi
6.b - Ines Banek
7.a - Anita Frančešević
7.b - Svjetlana Grujić
7.c - Josip Klaić
7.d - Nataša Nadoveza
8.a - Jasna Zorić
8.b - Samanta Velemirović
8.c - Zdenka Baković
Posebni odjeli
2. i 3.po - Sanela Dropulić
1.i 4. po - Senka Žigić Leljak
5.po - Željana Ristić
6.i 8.po - Josip Blekić
7. po - Ankica Vujaklija
odgojno-obrazovna skupina - Ana Babić