Upisi u srednju školu

Upisi.hr

Sportski rezultati ostvareni u prvom polugodištu!
Autor: Nenad Marković, 15. 12. 2016.

Učenici naše škole sudjelovali su na nekoliko sportskih natjecanja u prvom polugodištu.

Prvo natjecanje je bilo u krosu na razini škole. Najuspješniji pojedinci su bili:

djevojčice (5. i 6.r) - Noel Sokač, Leona Ivković, Denissa Habi, Iva Sajc.
djevojčice (7. i 8.r.)Noemi  Šarac, Dejana Lemund, Arijana Marek, Martina Kovač.

dječaci (5.-8.r) - Vanja Milješić, Borna Matasović, Mateo Vinojčić, Dejan Todorović.

Oni su ujedno stekli pravo nastupa na međuškolskom natjecanju koje se održalo u Dardi. Dječaci su bili 2., dok su djevojčice osvojile 1. mjesto te se time plasirale na županijsko natjecanje koje se održalo 27.10.2016. u Valpovu. U jakoj konkurenciji djevočice (7.,8.r.)  osvajaju 5. mjesto, dok su djevojčice (5.,6.r.) osvojile odlično 3. mjesto i medalju.

Još jedno natjecanje na kojem su sudjelovali naši učenici bilo je natjecanje u nogometu za učenike 7-ih i 8-ih razreda. Sljedeći učenici su bili u sastavu: Nemanja Poznanović, Leo Trninić, Aleksa Đaković, Sergej Kuček, Hrvoje Opančar, Dejan Todorović, Borna Matasović, Vanja Lapac, Mario Molnar, Roberto Racinger, Danko Buljubašić i Noa Strmečki.

Naša škola bila je domaćin natjecanja, a još su se natjecale OŠ Draž, OŠ Kneževi Vinogradi i OŠ Jagodnjak. U konkurenciji 4 ekipe naša je škola zauzela 2. mjesto te se time plasirala u sljedeći krug natjecanja pošto su 2 ekipe prolazile dalje.

4. ŠŠD Draž

Idući krug međuškolskog natjecanja održati će se u našoj školi 17.1.2017., a osim nas natjecanju će prisustvovati i sljedeće škole: OŠ Kneževi Vinogradi, OŠ Bilje, OŠ Darda. Prvoplasirana ekipa steći će pravo nastupa na županijskom natjecanju u Đakovu 10.2.2017.

Natjecanja na kojima ćemo sudjelovati u drugom polugodištu su gimnastika, odbojka za 7. i 8.r, odbojka za 5. i 6.r, futsal, košarka.